• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co tak naprawdę warto zwiedzić we Francji?

Jak można bardzo udanie spędzić rocznicę swojego ślubu?
Przyjęło się w naszym kraju, lecz w innych naturalnie także, że rocznice ślubów są w jakiś sposób świętowane – choć to nie jest w każdym przypadku obowiązująca zasada. Co zatem może zrobić mąż, który chce spędzić z własną żoną rocznicę tego niezapomnianego dnia w inny sposób? Cóż, można wymienić dużo ciekawych alternatyw, lecz jeśli chcemy sprawić ogromną niespodziankę, bardzo dobrym rozwiązaniem może być chociażby zagraniczna wycieczka. Zasadniczo jest bardzo dużo ładnych miast na Starym Kontynencie – Nicea, Barcelona, Siena, Budapeszt czy chociażby Amsterdam.
Popularnym środkiem transportu są z pewnością samoloty – konkretniej tanie linie lotnicze. Być może tego typu linie nie mogą zapewnić dla nas wygody, szczególnie mowa o nogach, lecz jeżeli w porę kupimy bilety, całkiem możliwe, iż za 4 bilety zapłacimy ok. 200-400 zł. Można taniej, można również drożej – zależy od terminu oraz kierunku. Zwróćmy większą uwagę na to, gdzie jest umiejscowione lotnisko. Przykładowo Okęcie jest położone dosyć niedaleko śródmieścia, a do tego nie leży gdzieś pod Warszawą, co oznacza, że transport na i z lotniska jest bardzo tani. Jednakże już w przypadku takiego Oslo mówimy o dużo większych odległościach oraz kosztach.
Podróżowanie na własną rękę ma bardzo dużo zalet, ale może warto zaznajomić się bardziej szczegółowo z ofertami biur podróży jakich bardzo dużo funkcjonuje w naszych miastach? Jeśli rzetelnie podejdziemy do szukania różnych okazji turystycznych, odnaleźć możemy wycieczki last minute gwarantujące spore oszczędności. Prawdopodobnie jedyną wadą last minute jest to, iż gdy bierzemy wolne na wycieczkę, rozpoczynamy jakieś przygotowania, nie wiemy gdzie polecimy. Chociaż zapewne dla wielu tego typu niepewność to duża frajda. Możemy być pewni jednego – o rocznicy własnego ślubu absolutnie nigdy nie można zapominać!

1. Wejdź

2. Sprawdź to

3. Przejrzyj

4. Przeglądaj

5. Tutaj

Categories: Rekreacja

Comments are closed.